BURSA SMMM ODASI İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI İŞLEM SEÇİMİ
Personel Arama
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın resmi internet sitesi üzerindeki İnsan Kaynakları modülünü herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın www.bursa-smmmo.org.tr adresini ziyaret ettiğinizde bu gizlilik sayfasını da ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle www.bursa-smmmo.org.tr adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın resmi internet sitesinin içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitede bulunan yazılım, görsel ve tasarımların her türlü hakkı Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na aittir.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın resmi internet sitesi üzerindeki İnsan Kaynakları modülü ile özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) sadece Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri ile paylaşılmaktadır. Oda üyeleri tüm başvuruları görme hakkına sahiptir. Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak başvuru yapacak adayın belli oda üyelerine başvuruların gösterilmeyeceği yönünde bir taahhüt vermemektedir. Ayrıca oda üyelerinin, müşterilerine, 3. kişi ve/veya kurumlara başvuru bilgilerini vermelerinden dolayı Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda tüm sorumluluk başvuru sahibi ve/veya oda üyesine aittir. Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaşıldığında başvuru sahibi özgeçmişini istediği zaman veri tabanından silebilir.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, site üzerinde yer alan aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na aittir.

Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Bu site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

 1.  Yanlış, düzensiz, eksik ve/veya yanıltıcı bilgi ve/veya uygun olmayan fotoğraf  içeren özgeçmişin siteye kaydedilmesi halinde,
 2. Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel ve/veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve/veya üyelik satış formasyonları gibi bilgilerin ilave edilmesi halinde,
 3.  Diğer bir şahıs ve/veya kurum tarafından ilan edilen her türlü bilgi, görsel ve/veya logonun silinmesi tahrif edilmesi ve/veya değiştirilmesi halinde.

Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın her türlü kanuni hakkı saklıdır.

 1.  Kullanıcıların diğer özgeçmiş bilgilerine girme çabaları ve/veya sitenin genel güvenliğini tehdit edecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı çalışmalar,
 2.  Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetler,
 3.  Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
 4.  Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve/veya sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari ve/veya kişisel elektronik postanın yollanması gibi.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz.

 

NUFÜS BİLGİLERİ
SOSYAL BİLGİLERİ
Seviyeniz:
İLETİŞİM BİLGİLERİ
MEZUNİYET BİLGİLERİ
Ticaret Lisesi İse :
Devam Eden Öğreniminiz:
Son Mezuniyet/Öğrenim :
ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ
(Okul Stajları Çalışma Tecrübe süresinden sayılmamaktadır.)
İŞYERİ TECRÜBELERİNİZ
(Mesleki stajlarınızı bu alana giriniz.)
Son Çalıştığınız Yerden Geriye Doğru Sırası ile Tamamen Doldurunuz.
OKUL STAJ YERLERİ
Son çalıştığınız yerden geriye doğru sırası ile tamamen doldurunuz.


REFERANSLAR


ÖZELLİKLERİNİZ
Seviye
 
 
 
ÇALIŞMA İMKANLARI
RESİM EKLE

En fazla 1 dosya yükleyiniz.

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.


ÖZGEÇMİŞ ve BELGE EKLE

En fazla 3 dosya yükleyiniz.

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.


BİLGİLENDİRME
 • Doldurduğunuz Formda Kaydet tuşuna basana kadar geri gidip değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Kaydet tuşuna bastıktan sonra mail hesabınıza aktivasyon maili ve şifreniz gönderilecektir.
 • Başvuru formunuzun sitemizde aktif olarak görünmesi için aktivasyon linkine tıklayarak aktivasyon yapmanız gerekir.
 • TC Kimlik No ve şifreniz ile bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.
 • Mail adresinize gelen şifreyi kaybetmeyiniz. Bu şifre ile giriş yapıp değişiklik yapabilirsiniz.
 • Başvuru formunuzu sadece kendiniz değiştirebilirsiniz.
 • İşe başlamanız halinde gereksiz arama yapılmaması için sayfamızda giriş yaparak ilanınızı pasif duruma getiriniz.
 • Başvuru formunuz sitemizde 60 gün aktif olarak kalacaktır.60 gün sonunda size tekrar aktivasyon linki gönderilecektir.
 • Başvuru formumuz sadece oda üyelerimiz tarafından şifreleri ile giriş yapılarak görünebilmektedir.

KAYIT İŞLEMİ

Kayıt İşlemi Tamamlandı..

Size kayıtlarınızla ilgili mail gönderildi

Telif Hakkı © 2018 Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası . Tüm Hakları Saklıdır.
Bursa SMMM Odası